NMS KORPO – OFICJALNY PARTNER
UBER, BOLT, FREENOW

Dzięki temu, że z każdym kierowcą budujemy relacje na wzajemnym szacunku i zaufaniu, skutecznie pracujemy na terenie Polski od 2017 roku.

6

Działamy na rynku od lat

13

Oddziałów w Polsce
358
Własnych pojazdów

AKTUALNOŚCI FIRMOWE

WYJAZDY KORPORACYJNE DLA KIEROWCÓW

Naprawdę miło było zobaczyć tak wielu profesjonalistów w jednym miejscu! Wymieniliśmy się doświadczeniami i dobrym nastrojem, odwróciliśmy uwagę od zgiełku pracy i nawiązaliśmy nowe znajomości.

Jesteśmy przekonani, że najważniejszą rzeczą, która decyduje o sukcesie i rozwoju naszej firmy przez tyle lat pracy, są nasi kierowcy. Ich odpowiedzialność, sumienna praca, wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnia współpraca – są gwarancją sukcesu.

ODNOWIENIE FLOTY FIRMOWEJ

Jeszcze więcej popularnych modeli jest dostępnych do wynajęcia w Warszawie i innych miastach Polski.

Część dostępnych naszych pojazdów:

Toyota: Corolla, Auris, Prius, Prius+ Mercedes E200 Volkswagen Passat B8 Kia: Rio, Stonic, Ceed Hyundai: i30, Elantra, Accent Renault Clio Skoda: Fabia, Rapid Ford: Mondeo, C-Max Fiat Tipo Citroen C-Elysse Opel Astra Peugeot 301.

MOŻNA NA NAS POLEGAĆ

Dobrze rozłożona odpowiedzialność na każdym etapie pracy, doświadczenie zdobyte przez lata oraz nastawienie na długofalową współpracę niewątpliwie czynią z nas liderów w swojej dziedzinie.

Profesjonalne i ludzkie podejście do pojawiających się problemów - to najważniejsze zasady pracy
naszego zespołu.
Chcę dołączyć do zespołu!
Zanim dołączyłem się do NMS KORPO przez długi czas pracowałem jako taksówkarz w Kijowie. Więc miałem już pojęcie o specyfice tej pracy. Po przyjeździe do Polski zdałem sobie sprawę, że najważniejszy jest tu stabilny i niezawodny partner. Spotkałem się z wieloma przedstawicielami różnych firm, natknąłem się nawet na to, że jedno obiecywali, ale gdy przychodziło do podpisania umowy mówili coś zupełnie innego. Na szczęście na jednym z forów taksówkarzy dowiedziałem się o firmie NMS KORPP. W końcu moje poszukiwania dobiegły końca i z powodzeniem rozpocząłem pracę. Pracuję od 1,5 roku, bez opóźnień w płatnościach, z obiecaną bezpłatną konserwacją samochodu.
Nigdy nie pracowałem w taksówce. Ale nasza rodzina pilnie potrzebowała dodatkowego dochodu, znajomi doradzili nam, żebyśmy poszukali pracy w taksówce. Łapówką było to, że język polski nie jest wymagany. Jeszcze tego samego dnia dostałem samochód. Wydaje mi się, że gdybym zwrócił się do innej firmy, nie wiedziałbym, jak podłączyć aplikację i i skąd pozyskać klientów. Ale w NMS KORPO, tak jak w reklamie, którą otrzymałem, zrobili wszystko, nauczyli mnie i dali mi przydatne zalecenia, jak nawiązać więcej kontaktów. Dzięki Romanowi, który poświęcił mi mnóstwo czasu, pozostaje w kontakcie w razie pytań. Teraz to jest moja główna praca, przynosząca przyzwoity dochód w Warszawie. Życzę rozwoju całej firmie! Jesteście najlepsi!
Wynająłem samochód od NMS KORPO na polecenie znajomego. Wystarczy zwrócić uwagę na dość dużą flotę taksówek, są modele hybrydowe i samochody na gazie. Na okres przeglądu technicznego zapewnili bezpłatnie samochód zastępczy. Kilka miesięcy temu zmieniłem samochód na klasę "Premium". Ogólnie rzecz biorąc, praca całego działu technicznego jest bardzo dobra, stale w kontakcie, pomagają w razie potrzeby. Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą, polecam!

Etapy rozwoju NMS KORPO:

Październik 2017 - założenie firmy, otwarcie biura w Warszawie
Kwiecień 2019 - otwarcie oddziału w Krakowie
Sierpień 2020 - otwarcie oddziałów w Poznaniu i Wrocławiu
Kwiecień 2022 - otwarcie oddziałów w Łodzi iGdańsku
Maj 2022 - otwarcie oddziału w Białymstoku
Czerwiec 2023 - otwarcie oddziału w Bydgoszczy i Szczecinie
Grudzień 2023 - otwarcie oddziału w Radomiu i Kielce
March 2024 -otwarcie oddziału w Suwałkach i Słupsku
Od ponad 6 lat NMS KORPO specjalizuje się w świadczeniu usług dla taksówkarzy na terenie Polski.
  • Wynajem samochodu do pracy w taksówce na korzystnych warunkach.
  • Dochód pasywny dla właściciela samochodu: wynajem samochodu dla kierowców pracujących z nami.
  • Obsługa księgowa i prawna.
© NMS KORPO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością